Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 23:26:37

У Господарському суді Чернігівської області обрали голову суду та заступника голови суду

15.09.2018   11:23Агенцiя

Голова місцевого суду та його заступник обираються на посади зборами суддів відповідного суду з числа суддів цього суду (п. 2 ст.20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

13 вересня 2018 року у Господарському суді Чернігівської області відбулися збори суддів, до порядку денного яких включено питання обрання  на посади голови і  заступника голови суду шляхом таємного голосування.

За результатами голосування суддів суду на посаду голови Господарського суду Чернігівської області одноголосно обрано  Фесюру Миколу Віталійовича.

За результатами голосування суддів суду більшістю голосів на посаду заступника голови Господарського суду Чернігівської області обрано Белова Сергія Валерійовича.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини