Завершено розслідування кримінального провадження за фактом отримання службовою особою неправомірної вигоди
Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом одержання неправомірної вигоди слідчим Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Установлено, що слідчий Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області одержав від місцевого жителя неправомірну вигоду в сумі 7800 грн. за прийняття ним процесуального рішення про закриття кримінального провадження.
Дії слідчого кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України як одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади та службового становища.
Наразі досудове розслідування відносно правопорушника завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Окрім того, закон України про кримінальну відповідальність не передбачає можливості призначення за корупційний злочин (ст. 368 КК України) більш м’якого покарання ніж позбавлення волі або звільнення від його відбування з випробуванням.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.