Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 16:50:01

Прокуратура Чернігівщини реагує на порушення бюджетного законодавства

18.07.2012   18:03

У першому півріччі поточного року прокуратурою області вжито низку заходів, спрямованих на покращення стану законності у сфері бюджетних відносин.

В тому числі порушено 13 кримінальних справ, 8 з яких вже направлені до суду. За документами прокурорського реагування відшкодовано 907 тис. грн.

До відповідальності притягнуто 140 посадових осіб.

Зокрема, прокурором Ічнянського району порушено кримінальну справу ст. 364 ч. 2 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) стосовно службових осіб одного з підприємств, які незаконно отримали 1,5 млн. грн. бюджетних коштів для компенсації кредиту та покриття виробничих затрат.

За 66 позовами органів прокуратури на захист державних інтересів у сфері бюджетних відносин присуджено до стягнення 23 млн. грн.

Перевірки у даній сфері тривають.
 

Останні новини Чернігівщини

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.