Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 червня, 14:14:34

Нові підходи у роботі служби зайнятості: від профілювання до соціального супроводу при працевлаштуванні

12.09.2018   10:20Агенцiя

Служба зайнятості застосовує нові підходи сприяння працевлаштуванню вразливих на ринку праці категорій населення, зокрема осіб передпенсійного віку, одиноких батьків з малолітніми дітьми, молоді без досвіду роботи, дітей-сиріт, людей з інвалідністю, колишніх ув’язнених, учасників бойових дій в ході антитерористичної операції тощо. Таких серед безробітних станом на 1 вересня налічувалося більше 40% і їм найважче знайти роботу.

руки

руки

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, метою нововведень є розширення спектру заходів взаємодії з безробітними з урахуванням їх індивідуальних характеристик, мотивації та потенціалу до працевлаштування. За допомогою профілювання у службі зайнятості вже на початкових етапах виявляють групи безробітних з високим ризиком довготривалого безробіття та надають їм саме ті оптимальні з огляду можливості працевлаштування послуги.

Однією з таких послуг є соціальний супровід при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту. Відтак безробітний не залишається наодинці зі своїми проблемами, а може розраховувати на тісну взаємодію з фахівцем служби зайнятості і не тільки. Останній допоможе оцінити ситуацію, розробити індивідуальний план роботи, а також за необхідності – залучить інші організації та фахівців до вирішення особистих та соціальних проблем клієнта, які стали на заваді його працевлаштуванню.

Так, в області з 15 тисяч зареєстрованих у поточному році безробітних профілювання пройшли 11,7 тисяч. З них майже 2 тисячі осіб вдалося оперативно працевлаштувати. А з 18 безробітних, які обслуговувалися за методом кейс-менеджменту, 12 знайшли роботу та мають супровід на новому місці роботи.

                                                                          
Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.