Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 21:40:01

Нетверезий водій намагався втекти від патрульних

11.09.2018   12:09

На вулиці 1-го Травня патрульні поліцейські помітили автомобіль Mercedes, водій якого порушив Правила дорожнього руху, – не зупинився біля відповідного знаку.

Патрульні зупинили автомобіль. Під час спілкування з водієм правоохоронці помітили, що він у стані алкогольного сп’яніння, про що йому і повідомили. Чоловік, вочевидь, намагаючись уникнути відповідальності, почав тікати на автомобілі.

На вимогу поліцейських зупинитися чоловік не реагував. Після нетривалого переслідування патрульні таки зупинили авто. Проходити тест на стан алкогольного сп’яніння на місці або їхати до медичного закладу водій відмовився у присутності двох свідків.

На водія склали адміністративні протоколи та відсторонили від права керувати автомобілем.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини