Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 22:54:30

Органами прокуратури вжито заходів щодо повернення у комунальну власність об’єкта нерухомого майна вартістю понад 1 млн. грн.

11.09.2018   07:55Агенцiя

Прокуратурою області проводиться системна робота представницького характеру щодо відновлення порушених економічних інтересів держави, зокрема з питань державної та комунальної власності.

Завдяки принциповій позиції прокуратури, з підстав несвоєчасної сплати коштів за договором купівлі-продажу, рішенням Господарського суду Чернігівської області задоволено позов прокурора про повернення у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова об’єкту нерухомого майна вартістю 1 млн. грн.

Виконуючи дане рішення, за ініціативи прокуратури області, державну реєстрацію права приватної власності на нерухомість скасовано.

Територіальній громаді міста в особі Фонду комунального майна Чернігівської міської ради повернуто у розпорядження нерухомість вартістю понад 1 млн. грн.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини