Поліція розслідує вбивство через необережність, коли на полюванні брат застрелив брата
Поліція розслідує нещасний випадок загибелі жителя Семенівки. Чоловік отримав смертельне поранення в груди, коли перебував на полюванні разом із братом.
9 вересня до поліції надійшло повідомлення про загибель на полюванні жителя Семенівки. Увечері медики виїжджали до лісу поблизу райцентру на виклик про вогнепальне поранення чоловіка в область серця. Медики госпіталізували постраждалого, але той під час доставлення до лікарні помер.
Слідчо-оперативна група Семенівського відділення поліції встановила, що вогнепальне поранення в область серця, від якого чоловік помер, жителю Семенівки під час полювання завдав його брат.
Родич з необережності здійснив випадковий постріл із зареєстрованої гладкоствольної мисливської рушниці калібру 12 мм. Чоловік у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення, рушницю вилучено.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство через необережність) - карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».