Рятувальники двічі залучались для ліквідації наслідків ДТП
До Служби порятунку «101» у Куликівському районі надійшло повідомлення про те, що біля райцентру 41-річний водій трактора "Т-40" не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб потрапив у кювет.
МНС
Рятувальники 8-го Державного пожежно-рятувального підрозділу у складі 3 чоловік особового складу за допомогою автомобіля підвищеної прохідності надали допомогу по вивільненню трактора з кювету. Водій не постраждав.
07 вересня о 00:45 біля с. Мала Кошелівка Ніжинського району сталась дорожньо – транспортна пригода за участі автомобіля ВАЗ 21099. В результаті зіткнення транспортного засобу з придорожнім деревом водія та пасажира затисло деформованими конструкціями автівки.
Для проведення невідкладних робіт залучалося відділення 16-ої Державної пожежно - рятувальної частини м. Ніжин. За допомогою спецінструменту надзвичайники деблокували постраждалих та передали медпрацівникам швидкої допомоги. Нажаль, попри всі зусилля лікарів, травми, які отримав 24-річний пасажир автомобіля виявились несумісні з життям і чолові помер у лікарні.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression