Юлія Свириденко: Бізнес, керований жінками, демонструє свою конкурентоспроможність
Уже втретє активні та успішні жінки-підприємиці зібралися на Міжнародну конференцію. Захід, організований Центром інформаційної підтримки бізнесу при Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та ініціативі EU4Business, відбувся днями у Чернігові.
![](/uploads/22113-m.jpg)
У програмі — цікаві дискусії з питань просування жіночого підприємництва та особливості гендерного підходу до ведення бізнесу.
Спікери — знані підприємиці, бізнес-тренерки, журналістки з України, Молдови, Німеччини, Сполучених штатів Америки.
Долучилася до заходу й в. о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.
– В усьому світі питання підтримки жіночого підприємництва стає все більше і більше актуальним, адже бізнес під керівництвом жінки розглядається як одна з основних рушійних сил національних економік. Жінка-керівник є ініціативною, розсудливою, відповідальною, креативною та здатною швидко приймати рішення. Саме тому міжнародні організації, наші партнери зі Сполучених Штатів Америки та ЄС, розробляють та впроваджують інструменти просування жіночого підприємництва за трьома основними напрямками: доступ підприємств до ресурсів, насамперед, фінансових, освітні програми для жінок-підприємниць, встановлення нових бізнес-зв’язків, – зазначила Юлія Свириденко.
Вона зауважила, що на Чернігівщині жінки керують досить успішними підприємствами. Промовистий факт: із 17 підприємств, відзначених цьогоріч ОДА та обласною радою напередодні професійного свята, 11 – очолювані жінками.
Юлія Свириденко переконана: подібні заходи є ефективними платформами для дискусій, отримання корисної інформації, формування нових контактів та пошуку нових можливостей для розвитку.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.