Поліція вилучила у громадянина гвинтівку та набої
Під час перевірки інформації, що мешканець одного з сіл Корюківського району у себе вдома незаконно зберігає нарізну вогнепальну зброю та набої.
В ході санкціонованого обшуку помешкання жителя одного з сіл району кримінальна поліція Корюківського відділення поліції виявила і вилучила у громадянина гвинтівку та 40 набоїв різних калібрів до нарізної вогнепальної зброї.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.
Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя 12:44
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя міста Чернігова за фактами заподіяння легких тілесних ушкоджень та спричинення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.