Служба зайнятості розпочинає дистанційне навчання для працівників котелень
Служба зайнятості до опалювального сезону планує підготувати більше тисячі працівників котелень.
Саме стільки за попередніми підрахунками необхідно фахівців для обслуговування котелень у лікарнях, школах, дитячих садках, сільських, селищних радах та інших установах. Про це повідомив начальник відділу організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Заровний.
Це роботи з підвищеною небезпекою, а тому потребують фахівців відповідної кваліфікації. Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості ще з літа організовує навчання безробітних. За короткий термін вони безкоштовно мають змогу здобути та відновити необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.
На початку вересня на Городнянщині, на базі Тупичівської сільської об'єднаної територіальної громади, розпочала підвищення кваліфікації чергова група безробітних за навчальною програмою «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень». Їм пощастило, адже цього разу не потрібно їхати за додатковими знаннями до Чернігова, оскільки Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості надає освітні послуги за дистанційною формою навчання.
Підопічні служби зайнятості протягом тижня опанують необхідні для подальшої роботи знання, зокрема з теплотехніки, електротехніки, технічні характеристики котельних установок та допоміжного обладнання на твердому та газоподібному паливі, їх будову, порядок експлуатації та обслуговування.
Cвітлана Шеремет, обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.