Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 10:12:38

Завдяки прокурорському втручанню зовнішні інженерні мережі житлового багатоповерхового будинку передано до комунальної власності

07.09.2018   08:50Агенцiя

Господарським судом області розглянуто позов прокурора в інтересах держави до Остерської міської ради Козелецького району Чернігівської області про зобов'язання прийняти у комунальну власність інженерні мережі.

Підставою для вжиття прокуратурою заходів представництва стала загроза порушення економічних інтересів держави, що могла призвести до зменшення обсягу та погіршення умов надання населенню послуг з житлово-побутового обслуговування.

Так, одним з приватних підприємств у період з 2012 по 2015 роки побудовано багатоквартирний житловий будинок. Міською радою ще у 2015 році вирішено надати згоду на прийняття зовнішніх інженерних мереж житлового будинку вартістю майже 700 тис. грн. до комунальної власності.

Однак після завершення будівництва міською радою взято на баланс лише багатоповерховий будинок, а рішення щодо зовнішніх позамайданчикових мереж залишилось невиконаним.

Вже під час судового розгляду справи був підписаний акт приймання – передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення до багатоквартирного житлового будинку, чим забезпечено право на належне житлово-побутове обслуговування його мешканців.


Пресс-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини