Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 20:19:56

Зовнішні інженерні мережі житлового багатоповерхового будинку передано до комунальної власності

06.09.2018   07:53

Господарським судом області розглянуто позов прокурора в інтересах держави до Остерської міської ради Козелецького району Чернігівської області про зобов'язання прийняти у комунальну власність інженерні мережі.

Підставою для вжиття прокуратурою заходів представництва стала загроза порушення економічних інтересів держави, що могла призвести до зменшення обсягу та погіршення умов надання населенню послуг з житлово-побутового обслуговування.

Так, одним з приватних підприємств у період з 2012 по 2015 роки побудовано багатоквартирний житловий будинок. Міською радою ще у 2015 році вирішено надати згоду на прийняття зовнішніх інженерних мереж житлового будинку вартістю майже 700 тис. грн. до комунальної власності.

Однак після завершення будівництва міською радою взято на баланс лише багатоповерховий будинок, а рішення щодо зовнішніх позамайданчикових мереж залишилось невиконаним.

Вже під час судового розгляду справи був підписаний акт приймання – передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення до багатоквартирного житлового будинку, чим забезпечено право на належне житлово-побутове обслуговування його мешканців.


Пресс-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини