Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 05:10:15

Відбувся семінар щодо особливостей організації роботи з розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію

05.09.2018   14:10Агенцiя

Конституційне право на звернення до органів державної влади та їх посадових осіб гарантовано Основним Законом України та є інструментом практичної реалізації громадянами своїх прав та законних інтересів.

З метою належного забезпечення порядку організації роботи на напрямі,  об’єктивного, всебічного і своєчасного розгляду звернень та запитів у прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Особливості практичного застосування оновленого порядку розгляду звернень і запитів, особистого прийому  громадян та забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури України».

У заході взяли участь керівники місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори.

Відкриваючи роботу семінару, заступник прокурора області Ігор Юшин довів до відома учасників основні засади діяльності органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень та запитів у світлі вимог Конституції України, законів України  «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та міжнародного права.

Про основні аспекти організації роботи з особистого прийому, розгляду звернень громадян, народних депутатів та місцевих рад в органах прокуратури, проблемні питання, форми та методи здійснення контролю за дотриманням порядку та строків вирішення звернень і запитів, відповідальності за порушення законодавства розповіла начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень і запитів Тетяна Ліждвой. 

Акцентовано увагу на порядку розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.

Особливу увагу звернуто на організацію особистого прийому в органах прокуратури.

Обговорено зміни щодо оновленого порядку забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури України.

Семінар пройшов у формі живого діалогу, у ході якого учасники обговорювали проблемні питання, обмінювались думками та ділились досвідом.
                                          

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини