Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 16:29:51

Цього року планують виконати роботи з термомодернізації чернігівської школи №5

05.09.2018   09:29

Відповідні плани озвучили 4 вересня на нараді з проектантами та підрядниками, яку провів чернігівський міський голова.

За інформацією Управління капітального будівництва міської ради, цього року у школі №5 завершать комплексну термомодернізацію, яка передбачає заміну всіх вікон, утеплення стін основного корпусу, ремонт покрівлі над приміщенням майстерень, утеплення стін основного корпусу.

На даний час у навчальному закладі вже 100-відсотково замінені вікна на енергоощадні, на 90% - роботи з утеплення фасаду.

Як відомо, школу №5 для проведення робіт з термомодернізації обрали спільно з міжнародним партнером – корпорацією НЕФКО, яка надає у кредит частину коштів.

Цього року для проведення запланованих робіт з термомодернізації передбачено 9,3 млн грн від НЕФКО та 1,1 млн грн співфінансування з міського бюджету.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини