Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:12:32

Звернення до платників податків – юридичних осіб. ДОКУМЕНТ

05.09.2018   08:19Агенцiя

Шановні платники податків Чернігівщини!

Завдяки вашим зусиллям надходження до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців поточного року вже перевищили 6 млрд гривень. Більше половини цієї суми спрямовано до місцевих бюджетів на розвиток територіальних громад та вирішення соціальних проблем. 

Рівень добровільної сплати на Чернігівщині є досить високим і становить 98 відсотків. Проте є випадки ухилення від сплати податків під час користування земельними ділянками, використання праці неоформлених працівників, заниження рівня заробітної плати та інші. З метою виявлення таких платників до Головного управління ДФС щодня надходять запити від органів місцевого самоврядування з проханням надати інформацію щодо конкретних підприємств. Враховуючи встановлені законодавством обмеження, така інформація може надаватися після отримання вашої згоди.

Тож, я особисто, найближчим часом звернуся до вас з проханням надати письмову згоду на використання податкових даних. Дане питання було  розглянуто та підтримано членами Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області, більшість яких є підприємцями.  Сподіваюся на ваше розуміння та наголошую, що всі дії з отриманою інформацією будуть здійснюватися у рамках законодавства. Ваша згода - стане ще одним свідченням прозорості та доброчесності вашої діяльності.

Головне управління ДФС зобов’язується оперативно інформувати з даного питання органи місцевого самоврядування.


Начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області О.Барановський

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.