Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 04:45:37

Після завершення будівельних чи ремонтних робіт має бути ідеальний міський простір

04.09.2018   12:53

Відповідну вимогу чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив перед підрядними організаціями, які виконують будівельні чи ремонтні роботи по місту.

«Після завершення будівництва чи ремонту повинен залишитись ідеальний, зручний для містян простір. Це значить, потрібно і прибрати будівельне сміття, і ліквідувати незначні недоліки, і врахувати те, як об’єкт вписується в існуючу міську інфраструктуру. Тобто, щоб потім не доводилось міській владі ходити і вказувати підряднику на недопрацювання», - наголосив міський голова під час наради з проектантами та підрядниками 4 вересня.

Більшість об’єктів, які будуються чи ремонтуються у місті, комплексні. Тобто потребують і земельних робіт, і укладаня плитки, і асфальтування, і відповідних робіт з інженерними комунікаціями, на деяких – додатково озеленення та ландшафтниих робіт. Тож підрядники мають враховувати ці речі, представивши по завершенню повністю готову частину міського простору. А відповідні міські служби – все проконтролювати.

Такий же підхід обов’язково запровадити на етапі ремонту міжбудинкових проїздів у місті. Тобто не просто асфальтування, заміна бордюрів, а і врахування дощовідведення, приведення до ладу територій, що прилягають до відремонтованої міжбудинкової дороги.

Наразі у місті триває робота на знакових об’єктах. Завершується облаштування в’їзду до Чернігова з київського напряму: триває монтаж огорожі, влаштування тротуарів. На фінальній стадії - реконструкція Алеї Героїв, де завершили звезення землі, укладається плиткою остання частина алеї, розпочинається встановлення світильників, лавочок та іншого. Облаштовуються тротуари по вул.Шевченка. На вулиці Рокоссовського – в процесі реконструкція розподільчої полоси та тротуарів.

Також, за інформацією Управління ЖКГ міської ради, найближчим часом розпочнеться встановлення нових зупинкових комплексів. Цьогоріч їх змонтують більше 60-и. Там де їх встановлюватимуть, паралельно реконструюватимуть майданчики на зупинках громадського транспорту.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.