Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 09:31:10

На Чернігівщині засуджено групу торгівців людьми

17.07.2012   14:29

За постачання людей у сексуальне рабство до Туреччини злочинці отримали від 3 до 4 років

Набрав чинності вирок Щорського районного суду стосовно учасників організованої злочинної групи, які в 2011 році займалися продажем мешканок Чернігівської області до Туреччини з метою їх подальшої сексуальної експлуатації.

Слідством доведено п’ять епізодів торгівлі людьми.

Суд погодився з позицією прокуратури. Винні особи засуджені на строки від 3 до 4 років позбавлення волі.
 

Останні новини Чернігівщини

єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43

22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.

Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20

Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини