Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 14:41:05

В Городні перевірили заклади громадського харчування

31.08.2018   15:02

У зв’язку з масовими випадками харчових отруєнь на початку серпня, пов’язаних із вживанням їжі швидкого приготування, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від 16 серпня 2018 року №379 «Про недопущення епідемічних ускладнень щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння на території Чернігівської області», було проведено обстеження закладів громадського харчування по виготовленню та реалізації їжі швидкого приготування.

29 серпня фахівцями Городнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у складі комісії з представниками Городнянської ОТГ та Городнянського відділення поліції була проведена перевірка суб’єктів господарювання по реалізації їжі швидкого приготування.

В ході перевірки умов виготовлення та реалізації їжі швидкого приготування (шаурми, бургерів, хот-догів, чаю та кави) виявлено ряд порушень вимог чинного законодавства, а саме:
із 6 перевірених суб’єктів господарювання у 3 відсутня державна реєстрація потужностей операторів ринку, обов’язковість якої вимагається статтею 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» частково відсутні супровідні документи (товаро-транспортні накладні та сертифікати якості), що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів


Головне управління Держпродспоживслужби в в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.