Українське радіо Культура отримало нову FM-частоту у Пилуках
Третій канал Українського радіо UA: Радіо Культура 30 серпня розпочав мовлення в FM-діапазоні у Прилуках Чернігівської області й Тетієві Київської області.
Нові частоти:
98,9 МГц – Прилуки, 24 години мовлення
104,7 Мгц – Тетіїв, 24 години мовлення
За словами генпродюсера Українського радіо Дмитра Хоркіна, потенційне охоплення аудиторії в Прилуках становить 91500 осіб, а в Тетієві – 31900 осіб.
"Вітаю колектив радіо Культура з розширенням аудиторії та вітання мешканцям цих районів із появою інтелектуального мистецького радіо!" – сказав Дмитро Хоркін.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.