Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 16:16:33

Чернігів має рухатись до єдиних правил розміщення тимчасових торгових точок

31.08.2018   12:07

На цьому чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив під час розгляду виконавчим комітетом 30 серпня питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 "Про порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові"».

Даним рішенням вносяться зміни до складу комісії, яка опікується, у тому числі, питаннями погодження розміщення у місті тимчасових торгових точок. Цими питаннями займатиметься КП «Паркування та ринок». А загалом цей напрям роботи у місті спрямовуватиме заступник міського голови Олександр Ломако.

Мета прийняття рішення – навести нарешті лад з малими архітектурними формами, тимчасовими торговими точками, щоб Чернігів рухався до європейських норм благоустрою. Особливо – парках, алеях, скверах, центральних вулицях міста.

За словами Олександра Ломако, комісія до кінця року винесе на розгляд виконавчого комітету форму та перелік місць, на яких буде дозволена тимчасова сезонна торгівля (кава, солодка, вата, морозиво, квас тощо).

Одночасно місто рухається до облаштування зупинок громадського транспорту, які подекуди перетворились у хаотичний набір кіосків. Цього року буде встановлено щонайменше 66 нових сучасних зупинкових комплексів.

Нагадаємо, що чернігівський міський голова неодноразово критично висловлювався стосовно зовнішнього вигляду малих архітектурних форм у місті, системно наполягаючи на зменшенні їх кількості та уніфікації дизайну.

«2019 рік має стати проривом у цьому напрямку», - заявив Владислав Атрошенко.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.