Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 30 серпня до 8:00 31 серпня 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в м. Чернігові по проспекту Миру, 35 о 13 год. 40 хв. 30 серпня водій автомобіля "Renault Laguna" під час руху автомобіля заднім ходом здійснив наїзд на пішохода (жінку), що стояв на тротуарі з дитячим візком. Внаслідок пригоди пішохід отримав травми та був госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2;
- на 5 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ о 20 годині 30 серпня водій автомобіля "Тoyota Camry" під час руху зі сторони с. Кіпті почав поступово виїздити на смугу зустрічного руху, де зачепив лівою стороною свого автомобіля напівпричіп вантажного автомобіля "Renault Magnum", водій якого намагаючись уникнути зіткнення прийняв якомога правіше до краю проїжджої частини дороги. Після зіткнення з напівпричепом водій автомобіля "Тoyota Camry" здіснив зіткнення з автомобілем "Skoda SuperB", який рухався у попутному напрямку. У подальшому водій автомобіля "Тoyota Camry" повністю виїхав на смугу зустрічного руху і здійснив лобове зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2107", якій від удару вилетів у кювет. Внаслідок пригоди водій автомобіля "ВАЗ 2107", 1963 року народження, загинув на місці аварії, а пасажира цього ж автомобіля, дружину загиблого, госпіталізовано до Козелецької центральної районної лікарні.
Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті та 1 інша пожежа.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 20 хв. 30 серпня знищено артилерійський снаряд калібру 125 мм часів Другої світової війни, якій було виявлено о 08 год. 05 хв. у лісосмузі біля м. Остер Козелецького району;
- в лісосмузі біля м. Семенівка о 21 год. 10 хв. 30 серпня виявлено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 31 серпня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області.
Аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок аварійного відключення станом на 6 год. 30 хв. 31 серпня були знеструмлені 1 ЛЕП 10 кВ та 15 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишилися мешканці 2 населених пунктів Менського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 30 серпня до 20 години 31 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 8-13º тепла, вдень 22-27º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с . Температура вночі 10-12º тепла, вдень 24-26º тепла.
В лісах області очікується мала та середня пожежна небезпека (2-3 класу), лише у північних, північно-східних та південно-східних районах зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.