Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 21:47:01

"Добра самаритянка" шахрайським способом видурила у чуйних людей коштів на суму більше 40 тис. грн.

31.08.2018   07:57

Чернігівською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом шахрайства, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190 КК України.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що дівчина 1992 року народження упродовж листопада-грудня 2017 року та січня-квітня 2018 року маючи умисел на заволодіння чужим майном, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, під приводом позики коштів на лікування її тітки, хоча останньою такий збір коштів не здійснювався та про проведення такого збору їй не було відомо, шляхом зловживання довірою небайдужих до чужого горя людей отримала та привласнила 41 тис. грн.

Від дій зловмисниці постраждало шість мешканців м. Чернігова, яким спричинено шкоду на вищевказану суму.

Обвинувачена у вчинено зізналася та щиро розкаялась.


Довідково: ч. 1, 2 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 3-х років.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини