Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 00:13:46

Митниця порушила 9 кримінальних справ з початку року

17.07.2012   13:02

З початку року Чернігівською митницею порушено 9 кримінальних справ за фактами контрабанди наркотичних речовин

Чернігівською митницею порушено кримінальну справу за фактом контрабанди особливо небезпечного наркотичного засобу – смоли каннабісу загальною масою 261,9 гр.

До митного поста “Нові Яриловичі” прибув автомобіль “Mercedes-Benz”, який слідував з Республіки Білорусь до України під керуванням громадянина Російської Федерації. Водій автівки обрав спрощений режим митного контролю “зелений коридор”, тим самими засвідчуючи, що жодних обмежених чи заборонених до переміщення предметів не має.

Однак авто було вирішено перевести на смугу руху “червоний коридор” для ретельного огляду. Під час огляду салону автомобіля спільною оглядовою групою у складі співробітників митниці і прикордонників виявлено кілька “сюрпризів- схованок”. У задньому сидінні між металевим каркасом і поролоном знайшли біло-жовтий поліетиленовий пакет з двома брикетиками речовини коричневого кольору вагою 187 гр. А після зняття обшивки сидіння та підняття металевого каркасу виявили ще один поліетиленовий пакет з брикетом речовини коричневого кольору (77, 83 гр). Поряд ще 2 пакети: в одному з яких була порошокоподібна речовина білого кольору, а в іншому – 2 невеликих прозорих пакети, в одному з яких знаходилось 2 паперових згортки з невстановленою речовиною, а в іншому – порошкоподібна речовина білого кольору. У своїх поясненнях громадянин повідомив, що його попросили перевезти вантаж “гашиш” до Криму за грошову нагороду.

Згідно з висновком експертизи речовини у вигляді фрагмента спресованої плитки коричневого кольору та двох спресованих плиток коричневого кольору, містять наркотично-активний компонент каннабісу – тетрагідроканабінол і є особливо небезпечним наркотичним засобом – смолою каннабісу. Загальна маса смоли каннабісу становить 261,9 гр. Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу України.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини