Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 22:56:31

Урочисте підняття Державних прапорів України на центральній площі Чернігова

23.08.2018   14:59

Урочистою церемонією підняття прапорів на центральній площі Чернігова розпочали в нашому місті відзначення Дня Державного Прапора України.

Честь підняти прапори цього року була надана трьом чернігівським юнакам, які заслужили її успіхами в навчанні, мистецтві та спорті:

Павлу Нагорному – учню школи №19, який є багаторазовим переможцем олімпіад, нагороджений Президентською стипендією за перемогу 2017-2018 років у Всеукраїнському конкурсі Малої академії наук в секції «Математика 2017» та «Фінанси, грошовий обіг та кредит 2018»;

Єгору Валентій – вихованцю Зразкового ансамблю бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 ім. Вільконського – лауреата та переможця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів;

Андрієві Пономарю – багаторазовому чемпіону України з велосипедного спорту на шосе, маунтенбайку та велотреку, учаснику Європейського юнацького олімпійського фестивалю в м. Дьер (Угорщина, 2017), кандидату в майстри спорту України, вихованцю ДЮСШ «Україна».

- Я впевнений, що ці три хлопці відчували шалену гордість, коли їх запросили підняти наш національний стяг у День Прапора на головній площі міста. І я вірю, що кожен українець також відчуває гордість і піднесення при піднятті державного прапора, особливо в моменти перемог. Вірю що наші перемоги попереду – і економічні, і політичні серед міжнародної спільноти, і у здобутті миру в Україні.  Схиляємо голови перед усіма людьми, які під цим прапором боролися за незалежність України і які продовжують захищати її сьогодні, - сказав у вітальному слові присутнім заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Прапори піднялися на щогли під урочисті звуки Державного Гімну України у виконанні Академічного хору ім. Дмитра Бортнянського і юних вокалістів ансамблю «Соколики».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини