Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:38:07

В День Прапора – урочисте відкриття облаштованого громадськістю місця загиблих героїв

22.08.2018   14:35

У четвер, 23-го серпня, в День українського прапора відбудеться урочисте відкриття облаштованого зусиллями патріотичної громадськості Чернігова місця загиблих захисників України.

Патріотична ініціатива з установлення щогл для прапорів біля могил полеглих чернігівців руху територіальної оборони «Перша Чернігівська сотня», формації «С14», «Вільних людей» отримала підтримку простих людей та меценатів.
 
У вівторок, 21 серпня на цвинтарі в Яцево було встановлено 25 щогл для прапорів біля могил загиблих воїнів, які загинули в боротьбі з московськими окупантами. Збір коштів тривав з квітня місяця цього року і ось нарешті громадська ініціатива, з підтримки родин загиблих, завершилась.

23 серпня, об 11.00, на День Державного прапора буде передано рідним і близьким загиблих воїнам 25 синьо-жовтих прапорів, які будуть підняті, як символ відданості та жертовності загиблих героїв за свою націю та Українську державу.

Всім причетним до організації збору коштів, допомогу, виготовлення, та встановлення щогл ми всі висловлюємо щиру подяку, низький уклін всім тим, хто підтримав справу фінансово і хай добро сторицею повернеться до вас.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.