Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 16:27:44

Для забезпечення комфортних перевезень необхідно шукати консенсус

22.08.2018   14:32Агенцiя

Якісне транспортне забезпечення з обласним та районними центрами — питання №1 насьогоднішньому засідання профільної Координаційної ради в облдержадміністрації.

На порядку денному зокрема звернення мешканців села Тупичів (Городнянський район), сіл Богданівка і Терешківка (Ніжинський район) та Киселівської сільської ради ( Чернігівський район).

Одне з рішень: розглянути можливість об’єднати маршрути Ніжин — Богданівка, Терешківка — Ніжин. Поки це питання вивчатиметься разом з перевізниками.

Також досліджуватимуть доцільність відкриття окремого автобусного маршруту Чернігів — Кобилянка (треба вивчити пасажиропотік та стан дорожнього покриття).

Шукатимуть «золоту середину» з перевізником і жителі Тупичева. Надавач послуг цілком задовольняє місцевих жителів, адже працюють разом близько 10 років. Однак, віднедавна на маршруті перевізником замінений транспортний засіб, комфортність якого не влаштовує пасажирів. Варто зазначити, що останні готові навіть на підвищення вартості проїзду задля повернення попереднього автобусу. Громаді також запропонували знайти можливість компенсації перевізникам витрат за надавання послуг пільговим категоріям населення, що значно поліпшить ситуацію.

На 20 хвилин раніше здійснюватиметься рейс Лукашівка — Чернігів.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.