Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 16:16:27

Міська рада затвердила нову редакцію договору у програмі 80/20 для приватного сектору

22.08.2018   09:37

Затверджена нова редакція договору, на основі якого здійснюються роботи, що співфінансуються ОСН та міською радою.

Депутати Чернігівської міської ради підтримали проект рішення Про внесення змін до «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки».

Зміни, стосуються затвердження нової редакції договору, який укладається при реалізації Програми. У новій редакції конкретизовані положення чинного законодавства та більш детально прописана відповідальність сторін у випадку невиконання чи неналежного виконання зобов`язань за договором.

В окремі розділи виділені обставини непереборної сили (форс-мажори), положення про гарантійні строки якості закінчених робіт та порядок усунення можливих недоліків.

Нова редакція договору не впливає на долю фінансування чи порядок розрахунку.

Нагадаємо, за «Програмою розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки», органи саморганізації населення (ОСН), що створюються на території приватного сектору, на умовах співфінансування з міською радою у пропорції 80/20 (80% - коштів надаються з міського бюджету Чернігова, 20% – це власні та залучені вуличкомом кошти) можуть реалізовувати проекти капітальних ремонтів на своїй території. Досі, завдяки Програмі, реалізовувалися проекти з капремонту дорожнього покриття та прокладання каналізації в межах приватного сектору.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.