Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 00:07:50

Міська рада затвердила нову редакцію договору у програмі 80/20 для приватного сектору

22.08.2018   09:37

Затверджена нова редакція договору, на основі якого здійснюються роботи, що співфінансуються ОСН та міською радою.

Депутати Чернігівської міської ради підтримали проект рішення Про внесення змін до «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки».

Зміни, стосуються затвердження нової редакції договору, який укладається при реалізації Програми. У новій редакції конкретизовані положення чинного законодавства та більш детально прописана відповідальність сторін у випадку невиконання чи неналежного виконання зобов`язань за договором.

В окремі розділи виділені обставини непереборної сили (форс-мажори), положення про гарантійні строки якості закінчених робіт та порядок усунення можливих недоліків.

Нова редакція договору не впливає на долю фінансування чи порядок розрахунку.

Нагадаємо, за «Програмою розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки», органи саморганізації населення (ОСН), що створюються на території приватного сектору, на умовах співфінансування з міською радою у пропорції 80/20 (80% - коштів надаються з міського бюджету Чернігова, 20% – це власні та залучені вуличкомом кошти) можуть реалізовувати проекти капітальних ремонтів на своїй території. Досі, завдяки Програмі, реалізовувалися проекти з капремонту дорожнього покриття та прокладання каналізації в межах приватного сектору.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини