Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 13:48:17

Тактична медицина з елементами спорту або CROSSFIT TACTICAL MEDICINE CHALLENGE в "Десні"

20.08.2018   11:40

205-ї Центр тактичної медицини спільно з проектом Генетика Виживання (на разі це два випускника курсу бойових медиків, які вчилися у американців) провели відкрите тренування у форматі практичного інтенсиву з відпрацюванням ряду базових навичок тактмеду з високим рівнем фізичного навантаження по принципу Crossfit.

Практикум направлений на закріплення базових навичок з надання само/взаємодопомоги в умовах важких фізичних навантажень, і призначений для військовослужбовців, які хочуть перевірити і вдосконалити свою фізичну форму, відточуючи при цьому якісні навички надання домедичної допомоги в критичних умовах. І спробувати новий формат тренувань.

Мета заходу - подати тактичну медицину для широкого загалу у новому форматі, щоб підвищити цікавість особового складу до неї. Паралельно відпрацювати базові навички у режимі підвищеного навантаження - що частково симулює стан бійця при пораненні (гіпоксію, порушення дрібної моторики, деяку безорієнтацію). Також на меті підвищити загальний фізичний стан бійців і привернути увагу на те, що бойовий медик має володіти відмінними фізичними якостями для виконання своїх обов'язків.

Варто зазначити, що проект - повність ветеранський. Тож у майбутньому організатори планують максимально ділитися своїм досвідом з бажаючими.


Навчальний центр "Десна" - Прес-служба

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».