Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 00:03:58

Гостинна Бахмаччина згуртувала всіх на традиційний Спасівський ярмарок

20.08.2018   10:31

У суботу, 18 серпня, в Бахмацькому міському парку культури та відпочинку відбувся Спасівський ярмарок, присвячений 27-й річниці Незалежності України.

Ярмаркове дійство було як завжди яскравим, насиченим та розмаїтим і розпочалось із урочистої презентації учасників заходу.

Зі святом бахмачан вітали заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, голова Бахмацької районної ради Віктор Міщук,голова Бахмацької райдержадміністрації Тетяна Неділько, Бахмацький міський голова Павло Шимко та інші гості свята.

У своєму виступі Валентин Мельничук відзначив, що Спасівський ярмарок на Бахмаччині, наповнений винятковим колоритом та історичною пам'яттю поколінь, став не лише візитівкою району, а й символом вірності традиціям предків і багатогранної спадщини українського народу.

Почесний гість також передав вітальну адресу від голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка громаді Бахмаччини.

А тим часом ярмарок вирував, перетікаючи від одних торгових рядів до інших.

У містечку майстрів на учасників святковго дійства чекала презентація виробів народних майстрів не лише з Бахмаччини, а й з різних регіонів України, на всі смаки і за будь-яку ціну.

Поряд зі сценою розгорнулись прилавки із витворами із барвистих стрічок, яскравими вишиванками та рушниками.

На свято ПреображенняГосподнього нащадки славного земляка Петра Прокоповича традиційно відзначають День пасічника. У Бахмацькому районі багато послідовників видатного бджоляра. Тож спасівським медом із гречки та квітів можна було досхочу посмакувати та придбати.

Свою продукцію під час ярмарку представили приватні підприємці Бахмаччини, Чернігівщини та з інших областей України.

Окрасою велелюдного дійства стала виставка короваїв з цьогорічного врожаю.

У програмі Спасівського ярмарку було досить багато цікавих виставок та конкурсів.

З різних кінців ярмаркового майдану линули народні пісні у виконанні місцевих аматорів.

Дітлахів манили до себе каруселі, гойдалки, батути, дитячі атракціони, ігри та забави.

Надвечір бахмачан вітали гості свята – український синті-поп гурт «ВАН-ГОГ», виступ якого відбувся за сприяння директора ПСП «Пісківське», депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоші.


За інформацією Бахмацької районної ради

 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини