Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 19:01:30

Громади Чернігівщини почали задумуватися про міжмуніципальне співробітництво

17.08.2018   11:19Агенцiя

І в цьому їм допомагає Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD" з Європою".

15 серпня у Ічнянській міській раді відбулася консультативна зустріч Людмили Чабак, радника з питань децентралізації Чернігівського ЦРМС, з представниками Ічнянської та Парафіївської об’єднаних територіальних громад.

Тема обговорення була присвячена співробітництву громад.

За словами Людмили Чабак, об'єднані громади Чернігівщини починають серйозно задумуватися над необхідністю міжмуніципального співробітництва. «Це стосується таких сфер діяльності, як позашкільна освіта, вивезення побутових відходів, створення та утримання пожежних команд, центрів надання соціальних послуг тощо», - сказала радник.

Для Ічнянської громади актуальним є співробітництво, пов'язане зі створенням та утриманням пожежних команд, наданням бібліотечних послуг.

«Співробітництво територіальних громад - один з інструментів політики місцевого розвитку, який набуває останнім часом дедалі більшого поширення в багатьох європейських країнах, й у нас зокрема. В Україні вже є позитивні практики міжмуніципального співробітництва, коли дві чи більше громад на договірних засадах домовляються про спільне вирішення питань, які є для них актуальними», - підкреслила Людмила Чабак.

Отже, Ічнянська та Парафіївська громади зробили перший крок в напрямку співробітництва та власного розвитку завдяки синергії та ефективної співпраці.

 
Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини