В області напрацьовують програму підвищення безпеки на дорогах
За статистикою, на Чернігівщині минулого року сталося 2,7 тисячі дорожньо-транспортних пригод, більше 500 з яких — ДТП з постраждалими. Тому питання безпеки руху не втрачає актуальності.

У першу чергу, попередження дорожньо-транспортних пригод залежить від якості дорожнього покриття, яке не ремонтувалося вже не один десяток років. Це лише один із чисельних факторів, як от: медичний огляд водіїв, встановлення необхідних дорожніх знаків та огородження, нанесення розмітки, проведення роз’яснювальної роботи серед громадян, особливо школярів, тощо.
На Чернігівщині до проблеми підійшли комплексно: профільна координаційна рада облдержадміністрації почала розробку обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року. Під час сьогоднішнього засідання вирішили створити робочі групи, які вивчатимуть окремі питання та нададуть пропозиції заходів для включення їх у програму. До кінця серпня вже має бути проект документа.
Учасники засідання переконані: проблема масштабна і потребує значної уваги. Проте виникають складнощі з фінансуванням. Наприклад, кошти обласного бюджету можна використовувати на облаштування інфраструктури поза межами населених пунктів. Це не поширюється на дороги загальнодержавного значення. Треба враховувати, що заходи програми, яка розробляється, не повинні дублювати інші діючі в області програми. Окреме питання — залучення до розробки та реалізації програми об’єднаних територіальних громад. Тож вирішили детально проаналізувати ситуацію.
До слова, зараз ремонти доріг ведуться по всій країні. Оновлюються траси не тільки державного й міжнародного значення, а й місцеві дороги, на які цього року виділено 11,5 мільярда гривень коштів державного бюджету.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.