Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 02:02:21

Прокуратура реагує на факти, викладені у зверненнях громадян

16.08.2018   07:48

У засобах масової інформації, зокрема регіонального рівня, висвітлено подію, пов’язану із можливим отруєнням 27.07.2018 агрохімічними препаратами жителів одного з сіл Борзнянського району при здійсненні обробки сусідніх полів за допомогою авіаційної техніки.

До прокуратури області з відповідним зверненням з цих питань звернувся також і народний депутат України.

Враховуючи, що у зверненні містилися достатні дані для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за дорученням прокуратури області Борзнянським відділенням поліції Бахмацького відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбачено ст. 247 КК України.

Обставини обробки полів поблизу населеного пункту, можливе отруєння мешканців агрохімікатами будуть встановлені під час розслідування кримінального провадження.

Хід розслідування прокуратурою області взято на контроль.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини