Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 15:57:48

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

16.08.2018   07:41

15 серпня о 04:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Матіївка Бахмацького району.

За викликом до місця події прибуло два відділення 15-го пожежно-рятувального посту з м. Батурин.

На той час вогнем було охоплено веранду та частину даху будівлі.

Оперативними діями вогнеборців пожежу о 04:45 локалізовано та о 05:23 остаточно ліквідовано.

Вогнем знищено частину покрівлі та перекриття на загальній площі 25 кв. м, пошкоджено стіни будинку та майно.

Причина пожежі наразі встановлюється.


УДСНС  України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини