Арсен Дідур: Реконструкція очисних споруд в смт Куликівка має проводитися згідно із затвердженим графіком
На цьому заступник голови обласної ради акцентував увагу під час вже другої виїзної наради на об’єкт.
Нагадаємо, що на початку місяця до Чернігівської обласної ради звернулись представники Куликівської громади, яких не задовольняють терміни та стан якості виконаних будівельних робіт, що проводить ТОВ «Будспец».
Роботи по реконструкції очисних споруд в смт Куликівка розпочато в 2015 році. На їх виконання з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області протягом 2015-2017 років профінансовано 5134,66 тис. грн. В поточному році з цього ж фонду передбачено виділення ще 1973,4 тис.грн.
У ході зустрічі з представником замовника було опрацьовано план заходів щодо активізації проведення робіт та визначено графік їх виконання. Контроль за виконанням робіт здійснює замовник, а саме Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.
Згідно з графіком завершити будівельно-монтажні роботи планується в кінці вересня поточного року, після чого підрядник одразу повинен приступити до виконання пуско-налагоджувальних робіт.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression