Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:47:14

Чернігівський рибоохоронний патруль вилучив 15 кг риби зі збитками майже на 9 тис.грн.

14.08.2018   12:54Агенцiя

14 серпня працівники Чернігівського рибоохоронного патруля та ГУ Національної поліції в Чернігівській області провели рибоохоронний рейд водоймами Менського району.

На озері біля с.Максаки, затримали двох мешканців з Мени, які за допомогою трьох зябер них та двох порожевих сіток виловили 15 кг риби: щука - 11 шт., карась золотий (червонокнижний) – 2 шт., лин – 1 шт., лящ – 1 шт., окунь – 6 шт., плітка – 33 шт., карась сріблястий – 81 шт.

Браконьєри завдали збитків рибному господарству України на суму 8973 грн.

У правопорушників вилучено рибу та заборонені знаряддя лову. Складені протоколи про адміністративні правопорушення будуть направлені до Менського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить небайдужих громадян повідомляти про порушення рибоохоронного законодавства за телефонами «гарячої» лінії»: (099)112-13-44 та (0462) 93-75-57.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини