Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян
Міський голова Ольга Попенко 8 серпня провела особистий прийом громадян.
На прийомі були присутні: начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач, посадові особи міської ради та керівники комунальних підприємств “Прилукижитлобуд”,“Муніципальна поліція”, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.
На прийом звернулося 19 жителів міста, зареєстровано 17 усних звернень, з них 1 колективне.
Під час особистого прийому жителі міста порушували питання щодо ремонту доріг та прибудинкових територій, землекористування та добросусідських відносин, припинення несанкціонованої торгівлі у центрі міста, соціального захисту тощо.
На 8 звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, на решту звернень надано відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради та керівниками комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.
Начальник відділу звернень громадян міської ради Л.П. Пашук
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.