Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 11:11:14

Чернігівщина працює над створенням системи громадського здоров’я

09.08.2018   10:47Агенцiя

Навесні цього року Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя взяв участь у конкурсі, організованому Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, на отримання субґранту на розвиток системи громадського здоров'я в регіонах України.

Це загальнонаціональна реалізація ґранту GlobalFund з протидії епідемії ВІЛ-інфекції і СНІДу, туберкульозу та малярії в Україні.

У результаті Чернігівщина стала одним із 6 пілотних регіонів для стратегічного впровадження цілей системи громадського здоров'я. У липні Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя підписав відповідний договір з Центром громадського здоров’я МОЗ України. 

Для виконання завдань, визначених договором, Управління охорони здоров’я ОДА створило робочу групу з формування системи громадського здоров’я в області. Цей дорадчий орган координуватиме роботу із впровадження регіональних координаційних механізмів задля розвитку та удосконалення системи громадського здоров’я на Чернігівщині.

Днями під головуванням начальника профільного управління ОДА Петра Гармаша відбулося перше засідання цієї робочої групи. Порядок денний: обговорення питань розробки стратегічних документів стосовно розвитку системи громадського здоров’я в області, розбудова взаємодії, партнерства та оптимізації функціонування відповідальних служб.

 
За матеріалами прес-служби Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression