Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:54:11

Дільничні інспектори поліції підбили підсумки роботи

09.08.2018   07:56Агенцiя

В Головному управлінні Нацполіції зібралися дільничні інспектори поліції з усієї області. Правоохоронці аналізували результати своєї роботи, навчалися та демонстрували рівень фізичної підготовки.

Оскільки дільничний інспектор поліції постійно в контакті з громадою та постійно на виду, збори розпочалися зі стройового огляду. Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Ігор Лисенко та начальник відділу дільничних інспекторів Олег Флюгерт особисто перевірили однострої, посвідчення та жетони особового складу, вказали на виявлені незначні недоліки.

Згодом кілька десятків дільничних інспекторів поліції отримали на складі речового забезпечення новеньку форму.

Під час зборів начальник УПД Ігор Лисенко відзначив позитивні тенденції в роботі дільничних, окреслив коло першочергових задач та проблемні питання, які потребують невідкладного рішення. За сумлінне виконання службових обов’язків та показники у службі низка офіцерів отримає премії.

Таку нагоду, коли під одним дахом зібралися практично усі дільничні області, керівництво використало для проведення комплексних занять, на яких докладно розглянули положення антикорупційного законодавства, нормативні документи, що регламентують профілактичну роботу із раніше засудженими особами тощо.      

Завершенням зборів стали спортивні заняття. На Чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна офіцери вдосконалювали навички застосування прийомів рукопашного бою, виконували комплекс силових вправ та долали кілометрову дистанцію.

Підсумовуючи результати зустрічі, начальник відділу дільничних інспекторів поліції УПД ГУНП Олег Флюгерт відзначив позитивний момент у проведенні таких заходів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.