Самогубство строковика на Чернігівщині: перші версії
На Чернігівщині у військовиій частині солдат строкової служби вчинив самогубство. Поліція вивчає обставини, мотиви та допитує особовий склад.
Про це в ефірі "Прямого" повідомив речник генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.
"По-перше ми приносимо співчуття родичам загиблого хлопця. На місці зараз працюють слідчі Національної поліції під процесуальним керівництвом військової прокуратури. Кримінальне провадження розпочате за фактом загибелі військовослужбовця строкової служби за ч.1 ст.115 КК України. Вивчаються обставини та мотиви, які стали тією силою, яка змусила людину піти з життя. Принаймні це одна з головних версій – самогубство, оскільки на місці, де він був знайдений, виявили записку в якій вказано, що він добровільно пішов з цього життя", - повідомив він.
Наразі відбувається опитування особового складу з яким він ніс службу.
"Допитуються командири, вивчаються обставини за яких він міг це зробити. Також не виключається зв’язок з родичами, наприклад з дівчиною, можливо було повідомлення або лист про розрив стосунків. Це абсолютно молода людина 1997 року народження", - додав Лисенко.
https://prm.ua/samogubstvo-strokovika-na-chernigivshhini-pershi-versiyi/
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.