Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:26:05

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула питання порядку денного

08.08.2018   08:47

7 серпня у міській раді відбулося засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка взяли участь представники Управління патрульної поліції в Чернігівській області, структурних підрозділів міської ради та представники депутатського корпусу.

До порядку денного засідання були включені 10 питань - ті, що надійшли до міської ради протягом липня:
 1.     Звернення депутата міської ради Іванченка В. Г.  про поновлення дорожнього знаку 3.2. «Рух механічних транспортних засобів заборонено» на вулиці Кистяківських, у зв’язку із збільшенням кількості аварійних ситуацій.
2.      Звернення депутата міської ради Тимошенка О. В. про заборону руху вантажного автотранспорту по дорозі, яка сполучає вулицю Шевченка та вулицю 50 років Перемоги. 
3.      Звернення  голови  правління  ОСББ «Пілот-41»  з пропозицією встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки та дорожні знаки 1.11. «Пагорб»; 1.33. «Діти»; 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» до 30 км/год на проїзді, що прилягає до внутрішньо-дворової території.
4.      Звернення директора ТОВ «Монофіламент» про заборону руху вантажного транспорту по майданчику перед адміністративною будівлею за адресою: вул. І. Мазепи, 78.
5.      Звернення директора Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком» з проханням організувати безперешкодне користування виїздом для службового транспорту за адресою: проспект Миру, 28, шляхом встановлення дорожнього знаку   3.34. «Зупинку заборонено».
6.      Про розгляд електронної петиції гр. Шеремет В. В., що не набрала достатньої кількості голосів на свою підтримку про зміну схеми руху транспорту на перехресті проспекту Миру з вулицею Київською (від «Будинку книги» у напрямку «Мегацентру») з пропозицією виділити крайню праву смугу руху для руху тільки направо.
7.      Звернення гр. Лапоши В. М. з пропозицією установити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по  вул. Подусівська.
8.      Звернення гр. Семченко В. Я. з пропозицією облаштування нерегульованого пішохідного переходу за адресою вул. Толстого, 120.
9.      Звернення гр. Атрощенка І. В. про облаштування дорожніми знаками перехрестя вулиць Таранущенка – Освіти та установки пристрою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на провулку Ніжинському.
10.    Про розгляд електронної петиції, що не набрала достатньої кількості голосів на свою підтримку, щодо переносу світлофорного викликового пристрою від офісної будівлі УТОГ на перехрестя вулиць Шевченка – О. Міхнюка, або обладнання нерегульованого пішохідного переходу по вул. Шевченка на зазначеному перехресті пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки.  Також піднімається питання про заборону руху вантажного транспорту по  вул. Шевченка (гр-ка Паршукова К. В.).

Члени комісії під час розгляду питань враховували всі пропозиції депутатів міської ради та жителів міста, а також вимоги нормативних документів. Не сьогоднішні рішення задовольнили прохання заявників. Втім визначальним щодо остаточного рішення щодо будь-якого нововведення є дотримання правил безпеки дорожнього руху. 
 Зокрема, комісія підтримала звернення депутата міської ради Тимошенка О. В. про заборону руху вантажного автотранспорту по дорозі, що сполучає вулицю Шевченка та вулицю 50 років Перемоги.  Останнім часом цією дорогою здійснюється перевезення піску з Новоселівського кар’єру.  Від вібрації, яку спричиняє рух великовагового транспорту, страждає дорожнє покриття та приватні будинки місцевих жителів.

Також комісія підтримала ряд звернень представників громади вулиць Льотної та Подусівської, які після ремонту дорожнього покриття бажають установити  пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки ("лежачих поліцейських"). Втім, зважаючи на відсутність об’єктивних причин, які можуть викликати занепокоєння громади, комісія рекомендувала виконати установку цих пристроїв з розробкою відповідної проектної документації та погодженням її в Управлінні патрульної поліції за рахунок ініціатора.

Крім того, комісія підтримала прохання облаштувати дорожніми знаками перехрестя вулиць Таранущенка – Освіти. Встановлені на перехресті знаки будуть визначати пріоритет руху транспорту по кожній з доріг мікрорайону, що повинно позитивно впливати на стан аварійності.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини