Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 15:39:32

Чернігівська поліція встановлює свідків автопригоди на зупинці громадського транспорту

08.08.2018   07:52

Слідче управління ГУНП в Чернігівській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ДТП.

3 серпня о 11:10 водій автобусу "ЗАЗ I-VAN", рухаючись по маршруту № 27 зі сторони вулиці Бєлова в напрямку вулиці 77-ї Гвардійської Дивізії, на зупинці громадського транспорту "Чернігівська міська лікарня № 2" по вулиці 1 Травня в Чернігові здійснив наїзд на жінку-пішохода.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди пенсіонерка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до міської лікарні № 2, де померла.

Поліція закликає свідків та очевидців пригоди зателефонувати до слідчого управління ГУНП та дати свідчення за номером (0462)619-838, (063)454-77-43.

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини