Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 03:28:37

У Чернігівській міськраді побували учасники табору спілки Української молоді "Творці майбутнього"

04.08.2018   09:33

Заступник міського голови Олександр Ломако в сесійному залі міської ради сьогодні зустрівся зі школярами старших класів, які на час літніх канікул приїхали у Всеукраїнський благодійний табір спілки Української молоді «Творці майбутнього».

У цьому таборі перебувають діти з лінії розмежування та діти бійців АТО з всієї України. Спілкувалися про те, що таке міська влада та як вона працює.

Олександр Ломако розповідав школярам, що завдання будь-якої влади - вирішувати проблемні питання, які виникають у людей, та виконувати функції, визначені законодавством.

- Не потрібно боятися мріяти, планувати і вірити в свої сили, адже всі видатні співаки, вчені, бізнесмени - це всі звичайні люди. Кожен може стати видатною людиною в будь-якій сфері, яку він обере. Але для цього потрібно цілеспрямовано працювати, вчитися, читати багато різної літератури та намагатися бути різноплановими людьми, - порадив Олександр Ломако.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.