Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 15:46:38

Відбулися громадські слухання

03.08.2018   11:01

31 липня, в актовій залі Прилуцької міської ради відбулися громадські слухання з питання щодо дотримання санітарно-екологічних норм ТОВ «Прилуцький хліб», розташованого за адресою: м.Прилуки, пров. Залізничний, 19.

Мешканці Центрального мікрорайону, посадовці та депутати Прилуцької міської ради, запрошені: представник ТОВ «Прилуцький хліб» Галина Зибінська, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області Алла Пташник та головний спеціаліст Прилуцького міськрайонного управління «Держпродспоживслужби» Головного Управління в Чернігівській області з питань дотримання санітарного законодавства Людмила Самойленко, - обговорили проблемне питання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що шкодить городянам, відвідувачам установ, які розташовані поблизу підприємства.

Свою думку та пропозиції висловили: мешканці мікрорайону, голова робочої групи з проведення громадських слухань, депутат Прилуцької міської ради - Дмитро Третяченко, депутати Прилуцької міської ради - Микола Рожко, Артем Рожко, Олександр Козик, Дмитро Пахомов; секретар міської ради Анатолій Шамрай; заступник міського голови Тетяна Фесенко; директор КП КШХ “Шкільньий” Наталія Бублик; головний спеціаліст санітарно-екологічного контролю управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Андрій Бойченко; член робочої групи з проведення громадських слухань, член виконавчого комітету Прилуцької міської ради - Ігор Гензель.

На питання присутніх дала відповідь представник ТОВ «Прилуцький хліб», юрист підприємства, Галина Зибінська. Разом із тим, ці відповіді не задовольнили присутніх.

Ухвалили наступні рішення:
- Керівництву ТОВ «Прилуцький хліб» забезпечити виконання технологічних вимог по забезпеченню санітарно-екологічних норм на прилеглій до підприємства території.
- Здійснити демонтаж обладнання, що використовується підприємством на сьогоднішній день та установити нове сучасне обладнання, яке буде відповідати санітарно-екологічних нормам роботи підприємства.
- Після виконання цих вимог повернутися до розгляду питання щодо отримання дозволу ТОВ «Прилуцький хліб» на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціанарними джерелами.


За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини