Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 07:39:23

Через дощі у лісівників побільшало турбот

01.08.2018   11:59

Через особливості цьогорічних погодних умов, у зв’язку з великою кількістю дощів, побільшало турбот у лісівників.

Щоб зменшити негативний вплив від інтенсивного росту трав’яної рослинності та памолоді другорядних порід, які перешкоджають розвиткові й збереженню лісових культур, плантацій, шкілок і лісових  розсадників, ніжинські лісівники збільшили кількість агротехнічних заходів.

«Зростання кількості проведення агротехнічних та лісівничих доглядів за  не зімкненими лісовими культурами викликане інтенсивними опадами, які сприяють інтенсивному ростові трави та заростанню плантацій, шкілок і лісових розсадників, - пояснюють у ДП «Ніжинське лісове господарство. – Крім традиційного догляду за культурами, шляхом викошування кущорізами бур’янів і памолоді другорядних порід та ручного прополювання в ряду, державний лісгосп додатково придбав мульчувач лісовий МЛ-1,5 – універсальний подрібнювач, який призначений для  механізованого догляду за лісовими культурами в міжряддях».

За словами ніжинських лісівників, особливу увагу вони наразі надають лісовим розсадникам, коробам та теплицям, де вирощуються сіянці сосни, модрини, ялини, дуба звичайного. У подальшому ці сіянці будуть використані  для створення нових лісових культур та плантацій новорічних ялин.

 
За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини