Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 19:15:08

На Чернігівщині планується створити два ДБСТ. Ще троє сиріт отримають власне житло

01.08.2018   09:00Агенцiя

Рішення про придбання квартир і будинків особам з числа дітей-сиріт та житла для створення дитячих будинків сімейного типу погодила відповідна комісія при облдержадміністрації 31 липня.

Під час засідання, яке провела заступник голови ОДА Наталія Романова, члени комісії розглянули пропозиції щодо придбання житла, підготовлені Чернігівською райдержадміністрацією, Менською та Чернігівською міськими радами.

— Готуючи пакет документів, необхідно враховувати всі юридичні нюанси та перевіряти достовірність наданої інформації. Щоб у майбутньому не виникало проблемних питань у власників помешкань. У той же час маємо оперативно і якісно освоїти державні кошти, виділені області, — наголосила Наталія Романова.

Житло для трьох сиріт та двох дитячих будинків сімейного типу купуватимуть за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Загальна вартість запропонованих об’єктів — понад 6,5 мільйона гривень.


За інформацією Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини