Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 03:22:02

"Поставлено крапку" у резонансному кримінальному провадженні

28.07.2018   12:39Агенцiя

За принципової позиції прокурора Верховним судом 21.06.2018 відмовлено у задоволенні безпідставної та необґрунтованої скарги на вирок Деснянського районного суду м. Чернігова від 12.10.2016 та ухвалу апеляційного суду Чернігівської області від 04.01.2017, якими неповнолітнього засуджено за умисне вбивство з корисливим мотивом до покарання у виді 13 років 2 місяців позбавлення волі.

Подія, яка набула значного суспільного резонансу, сталась у березні 2014 року. Хлопець, з метою підготовки до вступу у вищий навчальний заклад, прийшов додому до вчителя на додаткове заняття.

Проте, використовуючи заздалегідь принесений молоток, спричинив потерпілій 20-25 ударів в область голови, від яких жінка померла на місці, після чого заволодів грошовими коштами та виробами із золота, які їй належали.

Рішення суду касаційної інстанції є остаточними та не оскаржуються. Вирок набрав законної сили, обвинувачений відбуває призначене судом покарання.

Прокурорами виконане основне завдання кримінального провадження – щоб кожний хто вчинив кримінальне правопорушення був притягнутий до відповідальності у міру своєї вини.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.