У річці Десна потонув чоловік
23 липня о 16:48 у Чернігові до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що з р. Десна в районі 2-ої Кордівки працівниками Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції було піднято на поверхню тіло невідомого чоловіка.
Особу загиблого та причину його смерті з’ясовують правоохоронні органи.
Слід зазначити, що на Чернігівщині з початку року у водоймах потонуло 43 людини, серед яких 4 дитини. У зв’язку з цим, рятувальники ДСНС України звертають увагу населення на необхідності суворого дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм. Не купайтесь у незнайомих місцях, не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння, слідкуйте за розвагами дітей!
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.