Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 11:34:44

Розбійний напад на священика Чернігівської єпархії

24.07.2018   12:00

В ніч з 23 на 24 липня 2018 року, у селі Локнисте Менського району Чернігівської області було скоєно розбійний напад на будинок священика. В результаті постраждав протоієрей Стефан Гавій, матушка та 6-річний онук, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Чернігівської єпархії.

Близько першої години ночі двоє невідомих зламали вікно та проникли в будинок. Хлопчика зачинили у сусідній кімнаті, а священика з матушкою зв’язали, катували сльозогінним газом, били та вимагали гроші – 10 тисяч доларів, за «інформацією» їхнього навідника.

Злочинці перевернули все в будинку, але здобиччю були незначні заощадження священика та сережки матушки. Зловмисники втекли на автомобілі отця Стефана – старенькому ВАЗі-2106, який покинули в Чернігові.

За фактом нападу порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Наразі стан священика, матушки та їхнього онука задовільний.


http://news.church.ua/2018/07/24/rozbijnij-napad-na-svyashhenika-v-chernigivskij-jeparxiji/

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини