Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 23:35:56

На Коропщині урочисто відкрили джерело

20.07.2018   09:43

18 липня в селі Верба Коропського району відбулося офіційне відкриття та освячення відновленого джерела.

Участь у заході взяли: Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Юрій Ткалич та заступник директора Василь Новак, представники Коропської райдержадміністрації та Деснянського БУВР, місцеві жителі, гості.

Ще здавна на березі річки Багачки знаходилося природне джерело, яке з часом замулилося і не функціонувало. Спільними зусиллями місцевих жителів, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА та працівниками Сосницького МУВГ джерело отримало нове життя.

Водогосподарники Сосницького МУВГ допомогли розчистити джерело, підсипати піском прилеглий майданчик, огородити його декоративним парканом. Також було зроблено покриття над водою, місток через водозлив та встановлено альтанку для відпочинку з обладнаним місцем для сміття.
Ця подія стала справжнім святом для мешканців села та присутніх гостей дійства.

Після обряду освячення з промовами виступили гості з облдержадміністраці та Деснянського БУВР. Колективи місцевого будинку культури разом зі школярами підготовили для гостей заходу урочисту концертну програму.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини